Outsourcing HR i L&D.

Współczesne organizacje skupiają się na swoim głównym biznesie. Zlecają wiele zadań zewnętrznym partnerom. Wykorzystaj nasze doświadczenie w ramach regularnej współpracy, abonamentu lub outsourcingu.

Działamy na rynku szkoleń i doradztwa już od 2005 roku. W tym czasie zaufało nam wiele firm, w tym korporacje z czołówki największych firm w Polsce. W ramach naszych projektów zebraliśmy mnóstwo cennych doświadczeń. Jesteśmy gotowi, by przejąć kompleksową odpowiedzialność za cały proces L&D w Twojej organizacji lub projekt, którego bieżąca realizacja przekracza możliwości stałego teamu HR.

Gwarantujemy najwyższy poziom usług i indywidualne podejście do konkretnego projektu.

  • Szkolenia na abonament – umów się z nami na określoną liczbę dni w roku i warunki a nasi eksperci wzmocnią zespół trenerów wewnętrznych w Twojej organizacji.
  • Obsługa procesu L&D – bieżąca współpraca z menedżerami, monitorowanie potrzeb szkoleniowych, prowadzenie panelu dostawców, organizacja i ewaluacja szkoleń.
  • HR na godziny – Twoja organizacja jest zbyt mała żeby mieć stały zespół HR a już na tyle duża, że trzeba systematycznie zająć się „sprawami pracowniczymi”. To świetne rozwiązanie dla Start-upów.
  • Zarządzanie projektami HR i L&D – nasza praca to głównie kierowanie projektami, realizujemy około kilkaset projektów rocznie angażując dziesiątki dostawców. Stale rozwijamy nasze kompetencje i narzędzia.
  • Zbudowanie podstaw funkcji HR – Twoja organizacja rośnie a funkcja HR dopiero ma być tworzona? To świetny moment na strategiczną decyzję o outsourcowaniu tego pakietu zadań lub jego części.
  • Zmiana w HR – Wdrażasz nowy system, projektujesz nowe rozwiązanie / proces / narzędzie i potrzebujesz wzmocnić swój zespół ekspertami. Wśród naszych ekspertów na pewno znajdziemy kogoś kto może pomóc.

Chcesz outsourcować część HR lub L&D?

Skontaktuj się z nami

Jak działamy?

1

Przeanalizujemy sytuację i ustalimy zakres współpracy

Elastycznie podejdziemy do potrzeb Twojej organizacji i zastosujemy odpowiednie narzędzia. Opracujemy partnerski model współpracy, który da obu stronom poczucie bezpieczeństwa a jednocześnie zapewni osiągnięcie celów Twojej organizacji.

2

Realizacja

W zależności od zakresu współpracy, na który się umówimy, nasi eksperci przystąpią do pracy a ich kompetencje i doświadczenie będzie pracować na sukces projektów w Twojej organizacji.

3

Ewaluacja

Umówimy się na to, w jaki sposób będziemy monitorować postęp i efekty współpracy. Określimy jasne wskaźniki sukcesu i będzie raportować zgodnie ze standardem oczekiwanym przez Twoja orgnizację.

Chcesz outsourcować część HR lub L&D?

Zostaw nam kontakt.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą we wskazanym terminie

    *pole wymagane Administratorem danych osobowych jest KnowHub sp. z.o.o ul. Robotnicza 50 53-608 Wrocław. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będa przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.