Dofinansowanie do szkoleń.

Wiele projektów szkoleniowych i doradczych może być finansowanych ze źródeł publicznych. Skorzystaj z naszego wsparcia i pozyskaj do 80% dofinansowania do swoich planów szkoleniowych.

Potrzebujesz dofinansowania do swojego projektu?

Skontaktuj się z nami

Od 2007 roku z powodzeniem wspieramy naszych klientów pozyskując dla nich dofinansowania do realizacji projektów rozwojowych. Mamy doświadczenie zarówno z realizacją projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej, jak i środków krajowych, jak Krajowy Fundusz Szkoleniowy. Skorzystanie z dotacji może oznaczać nawet 80% dodatkowych środków w budżecie szkoleniowym, jednak czasochłonne procedury zniechęcają wiele firm do starania się o te środki.

Proponujemy model współpracy, w którym bezpłatnie przygotujemy dla Państwa wniosek o dofinansowanie przy minimalnym zaangażowaniu z Państwa strony a następnie profesjonalnie zrealizujemy dofinansowane usługi.

Nasze sukcesy w liczbach:

 • Pozyskaliśmy dofinansowanie na 40 projektów szkoleniowo-doradczych.
 • Łączna wartość tych projektów to około 8,0 mln. zł.
 • Podnieśliśmy kompetencje 3 000 osób.
 • Zrealizowaliśmy około 1 800 dni szkoleń i doradztwa w ramach dofinansowanych projektów.
 • Posiadamy certyfikat jakości SUS 2.0 uprawniający do świadczenia usług dofinansowanych.

Jak działamy?

1

Zweryfikujemy dostępne możliwości

Organizacje, w zależności od wielkości oraz dotychczas wykorzystanej pomocy publicznej mają różne możliwości pozyskania dofinansowania do projektów rozwojowych. Potrafimy się poruszać w przepisach i procedurach, które regulują pomoc publiczną. W pierwszym kroku współpracy zweryfikujemy dostępne możliwości w oparciu o informacje pozyskane od klienta lub z dane systemów publicznych. Uzyskacie od nas kompleksową i wiarygodną informację o dostępnych źródłach finansowania dla Waszych projektów.

2

Przygotujemy wniosek

Angażując Was w możliwie najmniejszym stopniu opracujemy wniosek o dofinansowanie planowanego projektu rozwojowego. Wesprzemy Was również w kontakcie z urzędami. Na każdym etapie aplikowania o środki pomaga Wam dedykowany konsultant.

3

Zrealizujemy uszyty na miarę projekt rozwojowy

Po uzyskaniu dofinansowania zrealizujemy projekt rozwojowy, zgodnie z planami Waszej organizacji. Nasze dofinansowane projekty dotyczyły między innymi:

 • podnoszenia jakości zarządzania,
 • zwiększania efektywności sprzedaży,
 • innowacyjności i projektów R&D,
 • optymalizacji procesów produkcyjnych
 • czy zarządzania jakością.

Dbamy, aby nasze działania były odpowiednio udokumentowane i zgodne z wytycznymi. Pomagamy klientom rozliczać projekt. 

Szukasz dofinansowania do szkoleń?

Zostaw nam kontakt
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą we wskazanym terminie  *pole wymagane

  Administratorem danych osobowych jest KnowHub sp. z.o.o ul. Robotnicza 50
  53-608 Wrocław. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będa przetwarzane w celu idzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.polityką prywatności