Logistyka szkoleń i eventów.

Organizacja szkolenia, konferencji czy eventu dla pracowników lub klientów to nie lada wyzwanie, wymagające nakładu pracy i czasu. Dzięki nam możesz zminimalizować te nakłady do minimum. Skorzystaj z naszej pomocy i przygotuj profesjonalny wydarzenie!

Nasze usługi to nie tylko ogrom przekazanej przez specjalistów wiedzy i umiejętności, ale również organizacja na najwyższym poziomie. Zbieramy doświadczenia i kontakty od ponad 17-tu lat. Znalezienie właściwej lokalizacji i zorganizowanie szkolenia, konferencji czy eventu bywa bardzo czasochłonne. Zapewniamy kompleksową obsługę pod kątem:

 • planowania i koordynacji,
 • przygotowania i dostarczenia uczestnikom materiałów,
 • przygotowania gadżetów,
 • zorganizowanie atrakcji,
 • organizacji cateringu,
 • organizacji noclegu,
 • organizacji transportu,
 • rezerwacji sal,
 • nagrań i transmisji,
 • pomocy technicznej podczas wydarzeń online.

Wejdź na www.EventHub.pl i zobacz, jakie integracje i eventy organizujemy!

Jesteśmy specjalistami od logistyki eventów i szkoleń!

Skontaktuj się z nami

Jak działamy?

1

Poznamy Twoje plany i zweryfikujemy możliwości

Kluczowe dla organizacji każdego wydarzenia są termin i miejsce. Wielu klientów preferuje zorganizowanie wydarzeń wyjazdowych. Na bieżąco współpracujemy z wieloma ośrodkami i hotelami, stale powiększając i uaktualniając naszą bazę. Wykonamy research miejsc, które będą odpowiadały Waszym kryteriom i przygotujemy wstępną kalkulację kosztów.

2

Zorganizujemy

Gdy wybierzesz lokalizację i termin zajmiemy się resztą. Uzgodnimy, jak w szczegółach ma wyglądać event i czego potrzebujemy, by spełnił oczekiwania Twoich współpracowników lub klientów. Zaangażujemy naszych zaufanych partnerów i skoordynujemy scenariusz eventu. Tobie pozostawimy kluczowe decyzje i wybory.

 

3

Zrealizujemy

Po ustaleniu wszystkich szczegółów przychodzi czas na realizację. W trakcie eventu na miejscu będzie nasz koordynator, który zajmie się tym, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem lub na bieżąco zmodyfikuje scenariusz, aby odpowiedzieć na pojawiające się potrzeby.

Z nami wszystko będzie „dopięte na ostatni guzik” – zaufaj specjalistom!

Potrzebujesz wsparcia w organizacji konferencji, szkoleń lub innych eventów?

Zostaw nam kontakt.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą we wskazanym terminie

  *pole wymagane Administratorem danych osobowych jest KnowHub sp. z.o.o ul. Robotnicza 50 53-608 Wrocław. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będa przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.