Nowa strona KnowHub

News > Nowa strona KnowHub

Oddajemy w Wasze ręce nasza nowa stronę internetową.

Prace nad naszą witryną trwały od czerwca, od momentu, gdy zmieniliśmy nazwę firmy z TAW Polska na KnowHub. Chcemy by nowa strona była dla Was dobrym źródłem informacji  o naszych propozycjach i dokonaniach.

Na stronie znajdziecie kilka zupełnie nowych sekcji!:

Ø  Obszary, w których działamy

Pierwsza z nich prezentuje nasza ofertę szkoleń i usług doradczych. Skupiliśmy się na najczęściej realizowanych przez nas projektach w obszarze leadership, budowania zespołów, podnoszenia efektywności sprzedaży oraz rozwijania kompetencji interpersonalnych i społecznych.

Przed nami jeszcze trochę pracy aby przedstawiać Wam kolejne obszary, w których działamy. Już niebawem zamieścimy nasze propozycje dotyczące zarządzania projektami, wspierania innowacyjności oraz optymalizacji procesów w produkcji i usługach.

  •   Wyszukiwarka

Ważnym elementem naszej strony jest wyszukiwarka. To narzędzi, które pomoże znaleźć Wam odpowiedź na jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań: „A czy zajmujecie się…?”. Wyszukiwarka przeszukuje treść strony oraz wszystkie projekty, które realizowaliśmy w naszej kilkunastoletniej historii. Wpisując słowo klucz dowiecie się o czym pisaliśmy i jakie szkolenia / warsztaty czy usługi doradcze realizowaliśmy w kilkunastoletniej historii firmy.

  •  Sklep

Wielu naszych klientów wraca po znane im już szkolenia i warsztaty. W ostatnich miesiącach opracowaliśmy tez sporo materiałów video. Sklep to miejsce, które ułatwi Wam dostęp i zamówienie naszych szkoleń – „evergreenów”, szkoleń otwartych oraz materiałów edukacyjnych webinarów, kursów i innych produktów KnowHub.

  •   Ułatwienia w kontakcie

Nasza strona została przygotowana w taki sposób, by z każdego punktu możliwy był szybki kontakt i zadanie pytania o interesujący temat czy projekt. Proszę zostaw kontakt do siebie a nasi konsultanci odezwą się w kolejnym dniu roboczym, aby omówić nasze doświadczenia i Twoje zapytanie. Ofertę otrzymasz w ciągu maksymalnie 2 tygodni. Jeśli nie będziemy w stanie przedstawić oferty to poinformujemy Cię o tym.

Zapraszamy do kontaktu!

Zespół KnowHub