Indywidualny rozwój – przyszłość rozwoju kompetencji?

2024 > Indywidualny rozwój – przyszłość rozwoju kompetencji?

Personalizacja ścieżek rozwoju i indywidualne rekomendacje dot. rozwoju kompetencji poszczególnych pracowników stanowić będą podstawę skutecznych programów szkoleniowych. Z jednej strony można wykorzystać formy pracy 1na1, takie jak coaching czy mentoring i wspierać je platformami takimi jak www.GrowMate.pl. Z drugiej strony nowe technologie oparte o AI otwierają wiele zupełnie nowych możliwości w tym zakresie.

Już 01.03.2024 odbędzie nasz dzień szkoleń pokazowych KnowHub Demo Day’24. Będziemy poruszać temat wykorzystania mentoringu w trakcie jednej ze stacjonarnych próbek szkoleniowych oraz w trakcie webinaru.

✍🏻 Temat sesji mikro-learning: „Indywidualny rozwój – o mentoringu w rozwoju menedżerów”

  • Mentoring a inne formy pracy 1 na 1
  • Cechy i postawy mentora, które sprzyjają sukcesowi mentee
  • Program mentoringowy – jak go „uszyć na miarę”?
  • Menedżer jako mentee
  • Menedżer w roli mentora

👉🏻 Dołącz do nas na: https://demoday.knowhub.pl/

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi sztucznej inteligencji (SI), specjaliści HR i L&D są już dziś w stanie tworzyć spersonalizowane materiały edukacyjne, które skupiają się na konkretnej wiedzy i umiejętnościach, jakie są istotne dla każdego pracownika.

Personalizacja treści i rekomendacje pozwalają na lepsze dopasowanie procesów rozwojowych do indywidualnych celów i potrzeb pracowników. Dzięki analizie danych i wykorzystaniu AI, specjaliści HR i L&D mogą dokładnie określić obszary, w których dany pracownik wymaga wsparcia oraz zaproponować spersonalizowane rozwiązania. Pracownik otrzymuje treści i materiały, które są relewantne i istotne dla jego rozwoju, co zwiększa jego zaangażowanie i motywację do nauki.

Przekłada się to na zwiększenie skuteczności procesów rozwojowych. Pracownicy uczą się w sposób bardziej efektywny, ponieważ mają dostęp do treści, które są dla nich istotne i interesujące. To z kolei przekłada się na szybsze osiąganie celów rozwojowych oraz lepsze wykorzystanie potencjału pracowników.

👉🏻 Dołącz do nas na: https://demoday.knowhub.pl/

#KnowHub #GrowMate #EventHub #szkolenia #warsztaty #coaching #mentoring #leadership #teambuilding #integracja #event #AIwHR

Leave a Reply