Znamy priorytety KFS na 2024 rok!

2023 > Znamy priorytety KFS na 2024 rok!

Rada Rynku Pracy właśnie ogłosiła priorytety KFS na 2024 rok. Widomo już jakie szkolenia i którzy pracownicy mogą zostać objęci szkoleniami dofinansowanymi w 80%.

Wygląda to bardzo obiecująco dla naszych klientów! Ustalone priorytety pozwalają na finansowanie działań rozwojowych dla:
– grup pracowników zaangażowanych w różnym stopniu we wdrażanie w firmie nowych rozwiązań (np. technologii, maszyn, urządzeń, metod pracy, np. LEAN)
– grup pracowników wykonujących ten sam zawód uznany za deficytowy w danym powiecie lub województwie
– osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje cyfrowe (np. AI, zaawansowane funkcje pakietu office, Power BI itp.)
– osób po 45 roku życia, które potrzebują zaktualizować kompetencje (np. programy dla menedżerów i kierowników projektów dotyczące najnowszych trendów w zarządzaniu ludźmi i procesami)
– osób, które zarządzają finansami firm oraz są zaangażowane w zarządzanie sytuacjami kryzysowymi w firmach (np. kadra kierownicza z różnych działów i szkolenia typu finanse dla niefinansowców)

Przyszłoroczne kryteria dają duże możliwości!

Jeśli szukasz partnera, który pomoże Twojej firmie zaplanować, przygotować, zrealizować i rozliczyć dofinansowanie do szkoleń dla Twoich współpracowników to umów się na Audyt KFS. Sprawdzimy czy Twoja firma spełnia formalne kryteria udziału w programie i omówimy Wasze potrzeby pod kątem możliwości w 2024 roku!

Kliknij w link i umów się na Audyt KFS: https://calendly.com/know_hub/audytkfs

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to zapisz się na webinar już 7.12.2023, gdzie omówimy priorytety w szczegółach: https://knowhub.pl/news/bezplatny-live-webinar-krajowy-fundusz-szkoleniowy-3/

Zapraszamy!

Leave a Reply