KFS 2024 – Jak skutecznie korzystać z dofinansowania

2023 > KFS 2024 – Jak skutecznie korzystać z dofinansowania

W dzisiejszym wpisie podzielimy się z Wami kilkoma kolejnymi przykładami na to jak wykorzystaliśmy możliwość dofinansowania szkoleń i warsztatów ze środków KFS w 2023 roku. Podobne projekty na 2024 należy już planować. Zwykle pierwsze nabory wniosków są ogłaszane na początku roku.

🔴 Rozwój umiejętności komunikacyjnych dla zespołu działu obsługi klienta

Przygotowaliśmy dwuetapowy program szkoleniowy dla 30 pracowników działu obsługi klienta. Pierwsza część dotyczyła skutecznej komunikacji interpersonalnej, a druga koncentrowała się na obsłudze klientów w sytuacjach trudnych. Organizacja otrzymała 80% dofinansowania.

🔴 Rozwój umiejętności przywódczych dla kierowników działów HR

Przeprowadziliśmy serię warsztatów dla 10 kierowników działów HR, skupiających się na rozwijaniu kompetencji przywódczych. Program obejmował zarządzanie zespołem, rozwiązywanie konfliktów oraz budowanie efektywnej komunikacji w zespole. Organizacja otrzymała 80% dofinansowania.

🔴 Rozwój umiejętności programistycznych dla firmy IT

Przygotowaliśmy intensywny program szkoleniowy dla 20 programistów pracujących w firmie zajmującej się tworzeniem oprogramowania. Szkolenie obejmowało techniki programowania, skupiając się na językach Python i pracy z bazami danych.

🔴 Rozwój kompetencji miękkich dla inżynierów w firmie produkcyjnej

Dla grupy 15 inżynierów pracujących w sektorze produkcji przeprowadziliśmy 2-dniowy program szkoleniowy, obejmujący rozwijanie kompetencji technicznych oraz pracy w zespole i efektywnej komunikacji. Organizacja otrzymała 80% dofinansowania.

Jeśli klarują Ci się plany szkoleniowe na 2024 rok i chcesz pozyskać do 100% dofinansowania na ich realizację, spotkajmy, żeby wspólnie zweryfikować Twój pomysł i zaplanować działania. Umów się z nami na „Audyt KFS”! Nasi eksperci pomogą Ci zweryfikować możliwość otrzymania dotacji przez Twoją firmę – https://calendly.com/know_hub/audytkfs

Zapraszamy.